Piceasoft

Ak sú s vašim biznisom úzko spojené mobilné zariadenia, určite viete, aký dôležitý je ich manažment v každej fáze produktového cyklu. Firma Piceasoft vytvorila inteligentné softvérové riešenie s jedinečnou mierou škálovateľnosti, flexibility a spoľahlivosti, ktoré z neho robí vynikajúci súbor nástrojov pre všetkých operátorov, predajcov, obchodníkov aj výkupné spoločnosti.

ZISTITE VIAC
Piceasoft wheel

Unikátny súbor nástrojov pre prácu s mobilnými zariadeniami

Smart riešenia PICEA® zaručujú absolútnu kontrolu a jednoduchú správu mobilných
zariadení v každom štádiu ich životného cyklu:

product

PICEA® SWITCH

Prenášajte dáta medzi ľubovoľnými mobilnými zariadeniami rýchlo
a s možnosťou zálohovania či obnovenia z cloudu alebo USB disku.

product
product
product

PICEA® VERIFY

Sú vaše zariadenia vhodné pre opätovný predaj, servisovanie alebo výkup? S jednoduchou verifikáciou aktívnych zámkov, SIM kariet alebo pamäťových kariet a záznamu v GSMA Device Check™ si budete istí.

product

PICEA® DIAGNOSTICS

Automatické a rozsiahle testovanie mobilných zariadení vrátane klasifikácie zariadení s minimálnou ľudskou interakciou. Rýchla analýza prebieha v priemere 2-3 minúty na zariadenie a pomáha minimalizovať servisovanie zariadení bez závad.

product
product
product

PICEA® TRADE-IN

Zistite presnú a férovú cenu pri výkupe používaného mobilné zariadenia. Podľa výrobných špecifikácií a modelu môžete zariadenie skontrolovať a po analýze zhodnotiť jeho stav na opätovné použitie.

product

PICEA® ERASER

Než sa zbavíte, znovu použijete alebo opätovne uvediete do predaja akékoľvek mobilné zariadenia, s nástrojom Eraser môžete permanentne vymazať všetok citlivý používateľský obsah – simultánne až z 32 zariadení.

product
product
product

PICEA® VOLUME

Najpokročilejší produkt na trhu navrhnutý na spracovanie obrovského objemu mobilných zariadení. Kompletné riešenie pre správu mobilných telefónov či tabletov vhodné pre firmy likvidujúce vyradený hardvér (ITAD) aj servisné centrá.

product

PICEA® HISTORY

Zjednodušené zobrazenie histórie používania mobilných zariadení vám umožní podniknúť lepšie rozhodnutia na základe dát.

product
product
product

PICEA® REPORTING

Cloud reporting so štatistikami v reálnom čase s informáciami o obchode, firemne a detailných dátach zariadenia vám umožní monitorovať predaj, opätovne kontaktovať potenciálnych zákazníkov, optimalizovať predobjednávky či plánovať marketingové kampane.

Inovatívna platforma pre správu zariadení na ďialku


Piceasoft wheel

Jednou v výnimočných služieb vytvorenou spoločnosťou Piceasoft je jej nový produkt OnTheFly. Poskytuje inovatívny prístup k správe mobilných zariadení a šetrí náklady aj čas. OneTheFly vám umožňuje vykonávať úplnú diagnostiku zákazníckych zariadení a ďalšie úkony, ktoré si bežne vyžadujú výjazd technika na ďiaľku.

OnTheFly ocenia najmä:

  • Servisné spoločnosti
  • Predajcovia
  • TELCO operátori
  • OEM / Výrobcovia
  • Poisťovacie a leasingové spoločnosti
  • Recyklačné spoločnosti
  • Kontaktné centrá
Piceasoft wheel

Chceli by ste vedieť viac?

Naši obchodní zástupcovia vám radi predvedú možnosti riešení od Piceasoft a to, ako môžu pomôcť vášmu podnikaniu. Zanechajte nám kontakt a my sa vám onedlho ozveme.